Інформація

Технічна інформація

Застосування і властивості модифікованих термопластичних порошків (МТП).

У цього порошку заслужена репутація покриття з неперевершеними експлуатаційними якостями в цілій низці областей застосування. Термін служби покриттів МТП на порядок довший за традиційні порошкові покриття, а також забезпечує довготривалий захист поверхонь у будь-якій кліматичній зоні, без нанесення шкоди навколишньому середовищу.

Захист від корозії.

Антикорозійний захист покриття МТП не має собі рівних і є одним із найуніверсальніших і найдовговічніших покриттів, які існують нині на ринку. Під час тестування ASTM B117 у камері сольового туману, після 20000 годин, не було виявлено жодних здуття, тріщин, корозії та відшаровування. При пошкодженні покриття, згідно з ASTM B117, після 1000 годин у камері сольового туману, за умови відповідної попередньої обробки сталі, під плівкою від надрізу корозія спостерігалася в межах від 0 до 0,5 мм. Втрата адгезії при цьому тестуванні від надрізу за ASTM D 3359 — дорівнює нулю.

Опір ультрафіолету (УФ).

Опір УФ у МТП відмінний. Після 2000 годин тесту QUV (ASTM G53) або тесту «ксенонової дуги» (ASTM G26) не було визначено жодних істотних змін у кольорі, блиску або механічних властивостях. Зразки були також випробувані у Флориді: протягом 5 років, за 45 градусів на сонці, на березі моря — і знову не було зафіксовано якихось значних змін.

У реальному житті покриття МТП, як правило, відповідають проведеним випробуванням і іноді показують навіть вищі свої характеристики.